Wolni Farmerzy Hack

Hack do Wolni Farmerzy

Hack do Wolni Farmerzy

Tym razem udało nam się stworzyć Hack do gry Wolni Farmerzy który nam daje:

  • FT
  • Monety

Jak to działa ?

  1. Pobieramy klikając „POBIERZ TERAZ” poniżej
  2. Rozpakowujemy archiwum
  3. Otwieramy plik „Wolni_Farmerzy_Hack.exe”
  4. Odpalamy grę i logujemy się
  5. Wybieramy co nam ma dodać program
  6. Klikamy „START”
  7. Gotowe

UWAGA: DZIAŁA W ROKU 2023Wolni Farmerzy co to ?

Pisząc o przeglądarkowym symulatorze farmy nie sposób uniknąć porównań z Farmville. To przede wszystkim dzięki niej świat oszalał na punkcie wirtualnej uprawy roślin, hodowli zwierząt i malowania budynków gospodarczych na wymarzony odcień różu. Dlatego największym atutem tego typu gier jest ich aspekt społecznościowy, a Farmville udało się przez półtora roku zgromadzić ponad 62 miliony graczy. Sukces ten przypisać można w dużej mierze udostępnieniu gry na Facebooku, dzięki czemu do grania udało się przekonać również osoby, które na co dzień nie grają. Armia mam, wujków i babć zasiliła szeregi wirtualnych farmerów, zapewniając dostatnie życie programistom firmy Zynga.

W tej sytuacji twórcy Wolnych Farmerów stanęli przed sporym wyzwaniem: konieczne było zbudowanie społeczności graczy bez podpory w postaci zintegrowania z serwisem społecznościowym. Wydaje się, że udała im się ta sztuka, ponieważ na każdym z dwudziestu serwerów znajdziemy już ponad tysiąc graczy. Nie są to liczby tak imponujące jak statystyki Farmville, ale społeczność tej wielkości powinna wystarczyć do satysfakcjonującej rozgrywki

No właśnie, rozgrywka. Na pierwszy rzut oka największą różnicą w stosunku do Farmville jest zmiana widoku z izometrycznego na widok “z lotu ptaka”. Z jednej strony upraszcza to wygląd pola, z drugiej pozwala łatwiej zaplanować ułożenie poszczególnych upraw. Szczególnie że w Wolnych Farmerach różne gatunki roślin potrzebują więcej lub mniej miejsca do wzrostu. Również i grafika różni się znacząco od tej znanej z Farmville. Sama farma jest mniej rysunkowa i bardziej realistyczna, co w połączeniu z widokiem z góry daje całkiem niezły efekt. Niestety, psuje go wygląd postaci i wnętrz sklepów, które sprawiają wrażenie stworzonych przez zupełnie inny zespół grafików. Zdecydowanie lepiej byłoby trzymać się jednego ze stylów.


2 komentarze

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *