Hack do Wiejskie Życie

Program nie zawiera wirusów i jest przeznaczony dla zwykłych użytkowników


Hack do Wiejskie Życie

Hack do Wiejskiego Życia

Dnia wczorajszego udało nam się pozyskać pierwszy program który w grze Wiejskie Życie dodaje nam:

 • Monety
 • Dukaty

Jak to działa ?

 1. Pobieramy klikając „POBIERZ TERAZ” poniżej
 2. Rozpakowujemy archiwum
 3. Otwieramy plik „Wiejskie Zycie.exe”
 4. Wpisujemy nasz login
 5. Klikamy “Zaloguj”
 6. Wpisuje ilość  Monet i Dukatów jaką chcemy mieć
 7. Klikamy „STAR HACK”
 8. Gotowe

Dzięki temu programowi twoje konto w grze stanie się jeszcze lepsze!Wiejskie Życie

Podobnie jak w rzeczywistości tak i w Wiejskim Życiu musimy zajmować się swoimi zwierzakami. Regularnie je karmić i dbać o ich czystość, a one odwdzięczą się nam porcją produktów co pewien czas, które możemy dalej przerabiać i budynkach na naszej farmie. Krowa da nam pyszne mleko. Kury zniosą jaja czy z owcy zetniemy nieco materiału na wełnę.

Jako, że gra znajduje się głównie na portalach społecznościowych jak wspomniana NK czy Facebook. To nie mogło zabraknąć w niej funkcji pozwalających na liczne interakcje między użytkownikami. W tym przypadku między rolnikami. To wszystko złożone w całość sprawia, że Wiejskie Życie staje się rozgrywką nie na jeden dzień czy kilka minut, ale na wiele miesięcy. Bo z każdym nowym poziomem odblokowujemy nowe możliwości. Czy to rośliny, zwierzęta czy nowe budynki, gdzie powstaną jeszcze bardziej wyrafinowane produkcje.

W grze może nie liczy się zbytnio grafika czy oprawa dźwiękowa, ale jedno i drugie dopracowano tutaj niemalże do perfekcji, za co chwała deweloperom bo odwalili kawał dobrej roboty. Pamiętam jak tylko startowała to już po około jednego miesiąca czasu potrafiła zebrać około miliona wiernych graczy, którzy co najmniej raz dziennie logowali się do zabawy. Dlatego myśle że warto zagrać w Wiejskie Życie. Sam zacząłem grać w ten tytuł pare lat temu, nadal gram, warto.


 

5 komentarzy

 1. Jak dla mnie jesteście pro elo mistrzami, dukaty i monety od razu gdy wszedłęm w WŻ widniały na moim koncie, dzięęęęęęęęęęęęęekuje

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *