Hack do Transformice

Program nie zawiera wirusów i jest przeznaczony dla zwykłych użytkowników.


Hack do Transformice

Hack do Transformice

Dnia wczorajszego udało nam się pozyskać pierwszy program który w grze Transformice dodaje nam:

  • Truskawki
  • Serki

Kody do Transformice

Jak to działa ?

  1. Pobieramy klikając „POBIERZ TERAZ” poniżej
  2. Rozpakowujemy archiwum
  3. Otwieramy plik „Transformice Hack.exe”
  4. Wpisujemy swój login do gry
  5. Wpisuje ilość Truskawek i Serków jaką chcemy mieć
  6. Klikamy „Doładuj”
  7. Gotowe

Dzięki temu programowi twoje konto w grze stanie się jeszcze lepsze! 

Transformice – Czym jest ?

Gra Transformice została stworzona w 2010 roku we Francji przez dwie osoby – Mélanie Christin i Jean-Baptiste Lemarchand. Mimo mylącej nazwy, która bardzo przypomina tytuł pewnego filmu, to jednak Transformice nie ma nic wspólnego z robotami-składakami; nazwa gry pochodzi od połączenia dwóch słów – transform i mice. Początkowo to właśnie miał być główny cel gry: myszy transformujące się w deski i docierające do sera, lecz jednak wszystko poszło w innym kierunku.

Transformice odróżnia się od innych gier tego typu, poprzez mysiego szamana, czyli gracza wybieranego co rundę przez system, który otrzymuje możliwość przywoływania piłek, balonów, oraz desek. Szaman może swoimi mocami pomóc myszkom, albo im przeszkodzić. Często myszy na mapach po prostu nie mogą dotrzeć do serka bez pomocy szamana, dlatego właśnie jego rola jest taka ważna. Za dobrze spełnione zadanie dostaje on punkty doświadczenia, dzięki którym może rozbudować swoje umiejętności, a myszki za zebrane serki mogą kupić przeróżne przedmioty w sklepie. Od kokardki na uszy po nowe kolorowe futerko. Gra mimo, że jest darmowa, to oferuje walutę premium – truskawki.  Transformice to nie jest gra “pay to win”. Dzięki truskawkom możemy kupić tylko i wyłącznie przedmioty w sklepie. Ba, nawet niektóre ubranka dostępne są tylko za serki. Transformice to jedna z niewielu gier w tych czasach, która bardziej szanuje grających niż płacących.


4 komentarze

  1. Nie wiem czy działa właśnie będe sprawdzać ale na pewno nie ma wirusa bo pobrałam i nic się nie dzieje! Jak tylko działa to najlepszy program na całym świecie! Kocham was <333

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *