The Settlers Online Hack

The Settlers Online Hack

Program nie zawiera wirusów i jest przeznaczony dla graczy The Settlers Online.


The Settlers Online Hack

Dnia wczorajszego udało nam się pozyskać pierwszy program który w grze The Settlers Online dodaje nam do gry wszystko co chcemy!

Oczywiście program jest kompatybilny z polską wersją gry.

Jak to działa ?

  1. Pobieramy klikając „POBIERZ TERAZ” poniżej
  2. Rozpakowujemy archiwum
  3. Otwieramy plik „The_Settlers_Online_Hack.exe”
  4. Podajemy nasz login (Username)
  5. Wybieramy ile program ma nam dodać rzeczy
  6. Klikamy „Start”
  7. Gotowe

Kody do The Settlers OnlineThe Settlers Online

The Settlers Online jest to rozgrywana z poziomu przeglądarki darmowa adaptacja popularnej serii strategicznej, łącząca elementy gry ekonomicznej ze specyfiką MMO. Autorami są ludzie z Blue Byte, czyli twórcy głównych odsłon cyklu The Settlers.

Jak wiemy podstawy rozgrywki nie odbiegają od poprzednich gier z serii i zabawa wciąż polega na systematycznym rozwoju naszego królestwa. Dlatego dokonujemy tego wznosząc nowe budynki i jednocześnie pilnując, by nie zabrakło potrzebnych do tego materiałów. Początkowe zapasy nie starczają na długo, dlatego trzeba pomyśleć o zdobywaniu surowców i właściwym ich przetwarzaniu. Konieczne jest też zadbanie o odpowiednią architekturę naszej osady. Tylko przemyślane rozmieszczenie budynków zapewni naszej cywilizacji odpowiednią wydajność ekonomiczną. Nie sama jednak gospodarka zajmuje uwagę każdego władcy. Prędzej czy później przychodzi moment, gdy pewne problemy trzeba rozwiązać siłowo za pomocą armii.

Jak wiadomo niczego nie osiągniemy bez wiernych poddanych, dlatego kluczową sprawą jest dbanie o zaspokajanie potrzeb podległych nam osadników. Tym, co odróżnia The Settlers Online od poprzedników, jest aspekt sieciowy. Obok niej świat gry zamieszkują tysiące innych graczy, z którymi możemy handlować, zawierać pakty, a nawet wspólnie prowadzić wojnę przeciwko komputerowym oponentom.

Moim zdaniem warto zagrać w ten tytuł. Dlatego nie trać czasu i zagraj już dzisiaj. Ja to zrobiłem już pare lat temu i nie żałuje, jest to moja ulubiona gra przeglądarkowa.  Jaka jest wasza ulubiona gra ?


 

3 komentarze

  1. Mega fajna opcja, ja od dawna gram w The Settlers Online i dopiero teraz się dowiedziałem o tego typu programi, ale lepiej pozno niż wcale : )

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *