Hack do Subway Surfers

Hack do Subway Surfers jest aplikacją naszego autorstwa i nie zawiera wirusów.


Hack do Subway Surfers

Hack do Subway Surfers

Wczoraj udało nam się stworzyć z naszymi znajomymi z UK –  Hack do Subway Surfers który daje nam:

  • Monety
  • Klucze (Extra)

EFEKT KOŃCOWY PROGRAMU:

Kody do Subway Surfers

Jak to działa ?

  1. Pobieramy klikając „POBIERZ TERAZ” poniżej
  2. Rozpakowujemy archiwum
  3. Otwieramy plik „Subway Surfers.exe”
  4. Wybieramy system na jakim gramy i podłączamy telefon do kompurera
  5. Wpisuje ilość  Monet i Kluczy jaką chcemy mieć
  6. Klikamy „Star Hack!”
  7. Gotowe

Dzięki temu programowi twoje konto w grze stanie się jeszcze lepsze!

Najlepszy hack do Subway Surfers w roku 2023!Subway Surfers jest to przede wszystkim jedna z najbardziej kolorowych i najprzystępniejszych gier z gatunku runner na rynku. Wysokiej jakości wykończenie oraz sprawiająca dużo frajdy grywalność gwarantują przede wszystki dobrą zabawę dla fanów gatunku. Dlatego osoby, którzy nie mieli styczności wcześniej z tego typu grami jest szansa, że zostaną wciągnięci bez pamięci, szczególnie że nie stoi nic na przeszkodzie,a by spróbować. Gra jest za darmo do pobrania i nawet mimo tego, że jestem zaciekłym przeciwnikiem mikropłatności to w Subway Surfers są one całkowicie opcjonalne.

Subway Surfers jest to gra z gatunku niekończącego się runner’a. Uciekamy przed strażnikiem biegnąc wzdłuż torów unikając pociągów oraz innych przeszkód. Płynność rozgrywki oraz zwiększająca się szybkość biegu wraz z przebytą odległością zapewniają ciągle rosnące wyzwanie dla osób o różnym poziomie umiejętności.

Pole gry jak wiadomo składa się z trzech linii między którymi możemy przeskakiwać. Oraz 4 kierunków ruchu, skok do góry, w lewo, w prawo i turlanie się. Jak wiadomo wszystkie ruchy wykonujemy poprzez przesunięcia palcem po ekranie. Gra jest responsywna, animacje płynne i przeszkody wyraźne. Tempo biegu wzrasta z pokonaną przez nas odległością. Dzięki czemu pierwsze próby pozwalają się zapoznać z mechaniką gry. Gdzie każdy lepszy bieg pozwala sprawdzić nasze umiejętności zwiększając trudność. 

Podsumowując przede wszystkim jest to jedna z ciekawszych gier mobilnych. Dlatego zachęcam do przetestowania tego tytułu.


 

2 komentarze

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *