Hack do SimCity Buildit

Program jest przeznaczony dla wszystkich graczy.


Hack do SimCity Buildit

Hack do SimCity Buildit

Dnia wczorajszego udało nam się pozyskać razem z naszymi przyjaciółmi z Ameryki pierwszy program który w grze SIMCITY BUILDIT dodaje nam:

  • Pieniądze

Kody do Simcity

Jak działa ?

  1. Pobieramy klikając „POBIERZ TERAZ” poniżej
  2. Rozpakowujemy archiwum
  3. Otwieramy plik „SimCity Buildit Hack.exe”
  4. Wybieramy system na jakim gramy (jeśli gramy na komputerze to nic nie zaznaczamy)
  5. Wpisuje ilość  Pieniędzy jaką chcemy mieć
  6. Klikamy „Start”
  7. Gotowe

Dzięki temu programowi twoje konto w grze stanie się jeszcze lepsze!

Najlepszy Hack do SimCity Buildit!Co to za gra?

Od końca lat osiemdziesiątych w grze z serii SimCity bardzo wiele się zmieniło. Najnowsza odsłona wygląda świetnie z daleka i zaskakująco szczegółowo z bliska!

Zasady rozgrywki w SimCity BuildIt wciąż pozostają te same. Z tą jednak różnicą, że to, co kiedyś wyglądało jak widok z lotu ptaka na zbiór wielkich, kwadratowych bloków. Jest teraz pełnym detali trójwymiarowym światem Twojego projektu.

Dotarcie do etapu rozwiniętego miasta wymaga oczywiście czasu. Zaczynasz od wyznaczania stref mieszkalnych dla simów. Następnie budujesz drogi, po których będą się poruszać, oraz przyłączasz media, takie jak prąd i woda. To im wystarczy na jakiś czas. Ale nie miej złudzeń, że na tym Twój trud się skończy. Utrzymanie zadowolenia będzie wymagać sporego wysiłku. Możesz na przykład zbudować park, by zapewnić simom miejsce do wypoczynku i zachęcić jeszcze więcej z nich do osiedlenia się w Twoim mieście.

Następnie stworzysz sklepy i strefy przemysłowe, które nie tylko oferują miejsca pracy, ale również wytwarzają materiały niezbędne do ulepszania okolicznych terenów. Na początku efekty są skromne i całość bardziej przypomina wioskę lub małe miasteczko, jednak już wówczas widać zalążki tętniącej życiem metropolii. Podsumowując, warto zagrać w ten tytuł. Wiele z was zapyta dlaczego ? sam gram od lat i nie mogę skończyć, to uzależnia.


 

4 komentarze

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *