Shakes & Fidget Hack

Shakes & Fidget Hack – Czyli grzyby i złoto dla nas

Shakes & Fidget 1

Grasz w Shakes & Fidget i ciągle brakuje ci grzybów i złota ? Mamy na to sposób!

Grupa naszych specjalistów napisała prosty program który daje nam:

 • Grzybki
 • Złote monety
 • Srebrne monety

Jak to działa ?

 1. Pobieramy klikając „POBIERZ TERAZ” poniżej
 2. Rozpakowujemy archiwum
 3. Uruchamiamy plik „Shakes&Fidget Hack.exe”
 4. Podajemy nasz login, wybieramy świat i klikamy „Zaloguj”
 5. Wpisujemy ilość grzybków,złotych i srebrnych monet
 6. Klikamy „Zmień”
 7. Gotowe

Przykład jak poprawnie wypełnić:

Shakes & Fidget 2

Oto nasz efekt 🙂

Shakes & Fidget 3

Uwaga – Program DZIAŁA w roku 2023 🙂 

SFGAME

Projekt i grafika Shakes & Fidget jest kolorowa, żywa i zachęcająca przez swój komiksowy styl. Nawiązuje do epoki średniowiecza i wojowników. Niezależnie od tego, czy to wersja Steam, przeglądarkowa, czy Appka, przyciski i wyskakujące okienka menu są bardzo konkretne, łatwe w użyciu i czytelne. Mimo że samouczek dotyczy tylko poszczególnych elementów menu, jest on dość krótki i zwięzły. Większość z opcji jest bez wątpienia intuicyjna – nawet dla zupełnych newbie. Zaskakująco osobnicze jest tworzenie postaci lub awatara z wieloma różnymi opcjami wyboru i kombinacji. Od fryzur, oczu do kącików ust. Oprócz wybranej klasy, wszystkie aspekty mogą nawet zostać zmienione ponownie podczas gry za minimalną opłatę w złocie (waluta w grze).

Rozgrywka w Shakes & Fidget jest przede wszystkim całkiem prosta. Na początku wybierasz serwer, rasę, żądaną klasę ( mag, zwiadowca lub wojownik) i wyżej wspomniany wygląd. Gromadzisz złoto, doświadczenie i przedmioty przez wykonywanie zadań, walki na arenie z innymi graczami lub pokonywanie lochów. Podczas gdy twój poziom służy tylko do odblokowania niektórych funkcji, twoja postać zyskuje siłę dzięki przedmiotom lub dystrybucji punktów umiejętności, które muszą być zakupione za złoto. Odpowiednio, w zależności od klasy, różne atrybuty są potrzebne do zwiększenia obrażeń lub obrony przed innymi klasami. Jest to szczególnie ważne, jeśli masz zamiar szturmować ranking w górę. Zdobywasz w ten sposób “honor”, który przybliża Cię do najlepszych, a także oddala w przypadku porażek. Dlatego warto zagrać.


 

3 komentarze

 1. Już nie musze czekać aż zdobęde wystarczająco ilość złota i grzybów, teraz mam ich pod dostatkiem – super macie ten generator online.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *