Hack do Roblox

Hack do Roblox

 

 

Bardzo dużo osób nas o to prosiło! Dnia wczorajszego udało nam się pozyskać pierwszy program w polskim internecie który w grze Roblox dodaje nam:

 • Robuxy

Jak działa Hack do Roblox:

 1. Pobieramy klikając „POBIERZ TERAZ” poniżej
 2. Rozpakowujemy archiwum
 3. Otwieramy plik „Roblox_Hack.exe”
 4. Wpisujemy nasz login z gry
 5. Wybieramy ile program ma nam dodać Robuxów
 6. Klikamy „Doładuj”
 7. Gotowe

Kody do RobloxRoblox ? Co to ?

Roblox to gra wydana przez firmę Roblox Corporation. Jest ona dość popularna na całym świecie i jest dostępna na platformach Xbox One, Android, Microsoft Windows, iOS, macOS, Mac OS, Fire OS. W tym artykule przedstawię wersję na Androida.
Zapraszam!

Roblox to przede wszystkim gra edukacyjna, która pozwala uwolnić całą swoją wyobraźnię. Potencjalny gracz wciela się w stworzona przez siebie postać, która na swój sposób wyróżnia się od innych poprzez ogromną ilość ubrań i akcesoriów. 

Jaki jest zatem cel całej gry?

Jak wiemy potencjalny gracz ma się po prostu dobrze bawić poprzez różne tryby gry, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Dlatego kobieca część społeczności może być bardziej zainteresowana modelingiem czy też dekorowaniem wnętrz, natomiast męska część wyścigami samochodowymi lub też budownictwem. Oczywiście są to tylko stereotypowe przykłady…
Roblox jest grą, którą szczerze mogę polecić każdemu graczowi bez względu na wiek. Grafika nie jest powalająca, ale jest wystarczająca, aby nie zrazić nikogo do dalszej gry.

Roblox jest grą darmową, ale można zakupić walutę, która zwie się Robux, które zdecydowanie poprawiają jakoś rozgrywki. Chociażby przez akcesoria, których nie jesteśmy w stanie nabyć w żaden inny sposób. Moim zdaniem kolejną wadą, która jest dość oczywista jest wymagane połączenie z internetem. Co przede wszystkim nie pozwala nam na korzystanie z Robloxa podczas długich podróży, w których wielokrotnie możemy je stracić. Też lubicie bardzo grać w Roblox jak my ? My wręcz kochamy grać.


 

5 komentarzy

 1. Cześć, dodałem sobie Robuxy ale czekałem na nie około 10 minut, ale ważne że działa.

 2. Gram od dawna w ROBLOX i nawet nie miałem pojęcia że można znaleść działający HACK 😀
  Dzięki, na pewno mi się przyda 😀

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *