Pogromcy Hack 2020

Informacje:

Program jest naszego autorstwa i obowiązuje zakaz kopiowania go bez naszej zgody.

Program nie zawiera wirusów i jest przeznaczony dla zwykłych użytkowników


Hack do Pogromcy

Hack do Pogromcy

Dnia wczorajszego udało nam się stworzyć kolejny hack, tym razem pierwszy program który w grze Pogromcy dodaje nam:

 • Złoto
 • Srebro
 • Diamenty

Jak to działa ?

 1. Pobieramy klikając „POBIERZ TERAZ” poniżej
 2. Rozpakowujemy archiwum
 3. Otwieramy plik „Pogromcy_Hack.exe”
 4. Wpisujemy nazwę postaci
 5. Wybieramy co nam ma dodać program
 6. Klikamy „START HACK”
 7. Gotowe

Tutaj efekt:

Kody do Pogromcy


LUB


Pogromcy

Pogromcy to gra będąca reprezentantem gatunku role-playing game, wzbogacona o elementy strategiczne. Jej premiera miała miejsce w 2014 roku, a jej obecnym wydawcą jest znana z gier przeznaczonych na urządzenia mobilne firma Overmobile. Rozgrywką w „Pogromców” można cieszyć się zarówno w oknie jednej z popularnych przeglądarek internetowych, jaki i na dowolnym urządzeniu wyposażonym w system operacyjny Android.

Pogromcy cechują się całkiem nieźle rozwiniętą rozgrywką jak na taki tytuł. Gracze mają do wyboru szereg różnych zajęć, w które wchodzą między innymi napady na doskonale uzbrojone oddziały rycerzy, starcia z grupami orków, grabienie kupców, czy starcia ze smokami. W „Pogromcach” każdy potwór posiada unikalne cechy. Dzięki czemu gra pozostaje interesująca. Dla spragnionych trudniejszych wyzwań dostępne są też walki na arenie w tak zwanym Koloseum Tronów. Komunikacja z innymi graczami odbywa się na czacie, w którym wiadomości pojawiają się w czasie rzeczywistym.

Warto dodać, że Pogromcy są grą, która nie wymaga od graczy jakichkolwiek opłat. Aby się nią cieszyć wystarczy połączenie z Internetem. Dla chcących wesprzeć grę dostępna jest jednak opcja dobrowolnych mikropłatności, które w zamian za rzeczywiste pieniądze dają dostęp do różnych udogodnień.

Dlatego przede wszystkim zachęcamy do sprawdzenia tej pozycji jeśli jeszcze jej nie znacie. Co by nie mówić sami pare lat graliśmy w ten tytuł i wciągnął nas on na maksa. Dlatego stworzyliśmy owy hack do gry pogromcy. Życzymy miłej gry i radości z używania naszego programu.


 

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

5 komentarzy to “Pogromcy Hack 2020”

 1. Marko pisze:

  Mimo że to stara gierka to cały czas mnie do siebie ciągnie, chyba to rpzez to przywiązanie emocjonalne. Za to o Waszej aplikacji musze powiedzieć że postaraliście się bo jest profesjonalna i przede wszystkim działa!

 2. X_X_X_X pisze:

  Ciekawa opcja ten hack 🙂 Dziwie się że pogromcy są tak popularni ;p

 3. Kamil pisze:

  jest ok, czasem tylko coś nie działa, ale trwa to średnio tylko 30 min, potem znów jest dobrze i działa

 4. Mu pisze:

  Na pewno mi się przyda, jutro przetestuje.

 5. Git pisze:

  Bardzo dobra opcja 😀

Leave a Reply