MovieStarPlanet Hack

MovieStarPlanet Hack jest programem naszego autorstwa i obowiązuje zakaz kopiowania go bez naszej zgody.

Program nie zawiera wirusów i jest przeznaczony dla zwykłych użytkowników.


MovieStarPlanet Hack

Hack do MovieStarPlanet

Często grając w MovieStarPlanet brakuje nam wielu rzeczy, my mamy na to rozwiązanie!

Stworzyliśmy program który daje nam:

 • Diamonds
 • StarCoins
 • VIPa (na rok)

Jak to działa ?

 1. Pobieramy klikając „POBIERZ TERAZ” poniżej
 2. Rozpakowujemy archiwum
 3. Otwieramy plik „MovieStarPlanet Hack.exe”
 4. Wpisujemy nasz login z gry
 5. Wpisuje ilość Diamonds i StarCoins jaką chcemy mieć
 6. Zaznaczamy czy chcemy dostać VIPa
 7. Klikamy „Start Hack”
 8. Gotowe

Jest to bardzo bezpieczny sposób, efekt naszego programu 🙂

Kody do MovieStarPlanet

Teraz wystarczy że go pobierzesz i twoje konto będzie dużo lepsze!

Najlepszy hack do MovieStarPlanet na rok 2023! 

MovieStarPlanet 

MovieStarPlanet to gra edukacyjna stworzona przez Duńskiego projektanta – Clausa Jensena. Mężczyzna wypuścił jej pierwszą wersje w 2009 roku i sam nie sądził, że odniesie aż tak duży sukces. Przede wszystkim można w nią grać poprzez przeglądarkę internetową lub za pośrednictwem telefonów z systemem Android i iOS. Gra została zaprojektowana dla młodszych odbiorców, dlatego by mogli stworzyć swojego unikalnego bohatera i zająć się nim jak własnym przyjacielem.

W MovieStarPlanet przede wszystkim osoba ma możliwość stworzyć swoją własną gwiazdę filmową, która za pewne następnie będzie mogła uczestniczyć w produkcji filmów krótkometrażowych. Gracz także może zbudować postaci własny dom, uczestnictwa w „mini-rozgrywkach” (projektowanie strojów, szkicowanie itp.) oraz porozmawiania z innymi graczami!

Gra jest stworzona po to by rozwijać społeczności! Gracze z całego świata mają możliwość wymieniać się z innymi własnymi filmikami, jak i nawiązywać koleżeństwo z innymi użytkownikami. W Polsce gra jest bardzo popularnym tytułem i chyba każdy o MovieStarPlanet u nas słyszał.

Jest tylko jeden minus tej gry. Są nim oczywiście mikropłatności. Możesz kupić starcoins, diamenty i vip dzięki którym możesz przyspieszyć rozwój postaci i postęp fabuły. Jeśli nie uśmiecha Ci się wizja płacenia, koniecznie skorzystaj z naszego generatora! Dlatego jeśli jeszcze nie grasz, zacznij już dzisiaj.


 

3 komentarze

 1. Gram od jakiś 6 lat w MovieStarPlanet i szczerze nawet nie wiedziałem że można tak zdobyć VIPa, bardzo fajna alternatywa dla takich osób jak ja, którzy nie chcą dużo pieniążków tracić na gry 🙂

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *