Instagram Followers Bot

Instagram Followers Bot jest aplikacją naszego autorstwa i obowiązuje zakaz kopiowania go bez naszej zgody.

Program nie zawiera wirusów i jest przeznaczony dla każdego użytkownika Instagrama


INSTAGRAM FOLLOWERS BOT

Pewnie każdy z was chciałby mieć dużo obserwujących na tym portalu!

Można znaleść sporo programów/botów które pozyskają nam obserwujących!

Bot do Instagrama

JAK TO DZIAŁA:

  1. Pobieramy program
  2. Wpisujemy swój nick (username)
  3. Wpisujemy ilość obserwujących (zaleca się max 2000 na dzień)
  4. Klikamy “Send”
  5. Czekamy na efekty

Zakładka “Like” działa tak samo lecz dodaje nam polubienia pod zdjęciami.

Efekt po stosowaniu bota przez 2 tygodnie:

Program działa w roku 2023 🙂 

Czym jest Instagram ?

Co łączy Dodę, Kim Kardashian, Beyonce, Annę Lewandowską i uczennicę z sąsiedztwa? Wszystkie są bardzo aktywne na Instagramie, czyli obecnie najpopularniejszej aplikacji do publikacji zdjęć oraz filmów z szerokim wachlarzem filtrów i dodatków, które urozmaicą zwyczajne fotografie.

Instagram to aplikacja oraz portal internetowy, które służą do dzielenia się zdjęciami. Cechą charakterystyczną jest kwadratowy format, do którego dostosowywane są fotografie. W ramach Instagrama znajduje się wiele filtrów, które pozwalają uatrakcyjnić naszą twórczość. Ta bezpłatna aplikacja dostępna jest dla telefonów z systemem Android, iOS-a i Windows Phone.

Instagram został założony w 2010 r. przez Kevina Systroma i Marka Kriegera. Nazwa aplikacji pochodzi od połączenia słów instant camera i telegram. Konta mają zarówno osoby prywatne, celebryci (najczęściej obserwowani na platformie) jak i firmy, które w ten sposób promują swoją działalność. Autorzy najchętniej oglądanych profili dostają nieraz propozycje zarobku np. przez lokowanie produktu. Mogą także sprzedawać swoje zdjęcia. Obecnie Instagram występuje w 33 wersjach językowych i należy do korporacji Facebook. Współpracował także z Twitterem.

Jak działa ?

Instagram, podobnie jak Facebook, posiada tablicę, gdzie pojawiają się najnowsze zdjęcia naszych znajomych. Aplikacja pozwala na interakcje za pomocą wiadomości prywatnych i komentarzy pod postami. Możemy też docenić fotografię czy film serduszkiem. Istotną cechą Instagrama jest obecność hashtagów, czyli oznaczeń zdjęć, które określają np. miejsce, czas, atmosferę czy emocje, z jakimi pozwiązujemy publikowaną grafikę (#wakacje #sopot #lato2018). Tagi w języku angielskim będą wyszukiwane przez większą liczbę osób. Warto go mieć.


 

 

3 komentarze

  1. Szczerze to nie wierzyłam że to może działać, a jednak 😀 jedynie minus że na raz nie doda nam np 1k nowych tylko po 100-200 codzienie dochodzą

  2. Stosowałam te aplikacje 3 miesiące i wreszcie na tyle rozwinęłam swój profil na IG że dostaje współprace itp : D

  3. Udało mi się, nie dodawałam dużo lecz doszło mi troche obserwujących i to z Polski o dziwo 😀

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *