Imperia Online Hack

Imperia Online Hack

Mamy luty i pozyskujemy Imperia Online Hack, mamy nadzieje że przypadnie wam do gustu.

Opis Gry

Imperia Online to jedna z najstarszych i najbardziej klasycznych gier strategicznych MMO. Przyciąga ona już od wielu lat do monitora tysiące graczy na całym świecie. Obejmiecie w niej kontrolę nad skromną wioską, która najpierw zamieni się w dobrze prosperujące miasto. Następnie stanie się częścią waszego imperium. lub zostanie podbite przez armię innego gracza. Imperia Online jest bowiem tytułem, który skupia się na militarnych starciach, zawiązywaniu wojskowych sojuszy i walce z innymi graczami.

Każdy gracz zaczyna zabawę od posiadania skromnej osady, w której znajduje się kilka podstawowych budynków. Dzięki którym nasze królestwo może jako tako funkcjonować. Aby zaznajomić się z podstawami rozgrywki na początku zabawy przejdziecie krótki samouczek, który dodatkowo rozbuduje waszą wioskę o kilka kolejnych budowli otwierających wam dostęp do nowych funkcji rozgrywki.

W Imperia Online będziecie jednak nie tylko zarządzać rozbudową swojej wioski. Do waszych obowiązków należy też zapewnienie dachu na głową dla swoich poddanych, przydzielenie ich do pracy w poszczególnych budynkach. Także ustalanie stawki podatkowej, którą opłacają zatrudnieni przez was robotnicy. Pamiętajcie jednak o tym, że im wyższe podatki, tym niższe zadowolenie mieszkańców waszej wioski, a to może źle wpłynąć na jej produktywność. W Imperia Online musicie też odpowiednio zarządzać wynajdywaniem nowych technologii. Są one podzielone na dwie kategorie: gospodarkę i militaria oraz otwierają dostęp do wielu ulepszeń pozwalających np. na zwiększenia pancerza wszystkich jednostek oblężniczych czy skrócenie czasu i zmniejszenie kosztów stawiania nowych budynków. W grze jest w sumie kilkadziesiąt takich odkryć i podjęcie decyzji. Która z nich w jest danej chwili najważniejsza może wam pomóc w uzyskaniu sporej przewagi nad innym graczem.

Program

Imperia Online Hack

Działanie programu:

  1. Pobieramy program
  2. Odpalamy go
  3. Logujemy się do gry
  4. Wpisujemy ile mamy dostać Złota i Diamentów
  5. Klikamy “Start”
  6. Gotowe

Imperia Online Kody4 komentarze

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *