Hill Climb Racing 2 Hack

Informacje – Hill Climb Racing 2 Hack

Jest to program naszego autorstwa i obowiązuje zakaz kopiowania go bez naszej zgody.

Miłego korzystania.


Hill Climb Racing Hack 2

 

Hack do Hill Climb Racing 2

Dnia wczorajszego udało nam się stworzyć pierwszy program który w grze Hill Climb Racing 2 dodaje nam:

 • Gemy (Gems)
 • Monety (Coins)

Jak to działa ?

 1. Pobieramy klikając „POBIERZ TERAZ” poniżej
 2. Rozpakowujemy archiwum
 3. Otwieramy plik
 4. Odpalamy gre
 5. Wybieramy ile program ma nam dodać rzeczy
 6. Klikamy „Generate”
 7. Gotowe

Tutaj efekt działania naszego programu:

Kody do Hill Climb Racing 2

Hack działa na wszystkie wersje gry (Android / iOS)

Miłego grania!


LUB


Hill Climb Racing 2 – Recenzja

Hill Climb Racing: 2 to już druga odsłona niezwykle popularnej  gry na platformę android  od Fingersoft. Przede wszystkim jedną z ważniejszych rzeczy w nowej części jest dodanie opcji gry multiplayer online ze znajomymi bądź z innymi graczami z całego świata.

Obecnie mamy tu dostępne cztery różnorodne mapy: Countryside, Forest, City, Mountain, które możemy odblokować za walutę w grze, którą z kolei zdobywamy podczas rozgrywki. Dlatego co ciekawe dodanu tu również rangi. Zdobywanie wyższych odblokowuje nam kolejne map wyścigowe oraz pojazdy. W drugiej części HCR 2 postawiono dużą wagę na personalizację naszej postaci oraz jej pojazdu przez ulepszanie jego i zmienianie desing’u. Oczywiście mamy tu obecne mikropłatności co raczej nikogo nie powinno zaskoczyć. Przy tak dużej produkcji. Rankingi dostępne w tej grze, motywują  do przemieszczania się stale w górę tabeli, na różnym tle: globalnym, lokalnym (Polska) i między znajomymi w grze. W drugiej części tej gry wyścigowej mamy dostępny łączni dwanaście języków m.in angielski, niemiecki, portugalski, hiszpański, francuski, rosyjski i japoński. 

Przechodząc do mojej subiektywnej opinii podoba mi się nakład twórców na fizykę. Zdecydowanym plusem jest również wspomniany wcześniej tryb multiplayer. Dzięki któremu rozgrywka jest o wiele bardziej interesująca i dostarcza nam jeszcze więcej emocji. Uwielbiam ją za swoją nie banalną prostotę i klasyczny styl. Można ją śmiało stawiać na równi z takimi hitami w świecie gier mobilnych jak Subway Surfers. Dlatego podsumowując szczerze polecam każdemu kto potrzebuję dobrej gry na zabicie czasu w każdym miejscu i o każdej porze. Wiec graj już dzisiaj, nigdy nie pożałujesz bo gra jest super.


You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

2 komentarze to “Hill Climb Racing 2 Hack”

 1. Mirkoman pisze:

  Pierwszy hack w życiu jaki pobrałem i mi działa 😀

 2. Adam pisze:

  pobrałem na telefon z androidem i działa, warto skorzystać 🙂

Leave a Reply