Hill Climb Racing 2 Hack

Hill Climb Racing Hack 2

Hack do Hill Climb Racing 2

Dnia wczorajszego udało nam się stworzyć pierwszy program który w grze Hill Climb Racing 2 dodaje nam:

  • Gemy (Gems)
  • Monety (Coins)

Jak to działa ?

  1. Pobieramy klikając „POBIERZ TERAZ” poniżej
  2. Otwieramy plik
  3. Odpalamy gre
  4. Wybieramy ile program ma nam dodać rzeczy
  5. Klikamy „Generate”
  6. Gotowe

Tutaj efekt działania naszego programu:

Kody do Hill Climb Racing 2

Hack działa na wszystkie wersje gry (Android / iOS) w roku 2023

Miłego grania!Hill Climb Racing 2 – Recenzja

Hill Climb Racing: 2 to już druga odsłona niezwykle popularnej  gry na platformę android  od Fingersoft. Przede wszystkim jedną z ważniejszych rzeczy w nowej części jest dodanie opcji gry multiplayer online ze znajomymi bądź z innymi graczami z całego świata.

Obecnie mamy tu dostępne cztery różnorodne mapy: Countryside, Forest, City, Mountain, które możemy odblokować za walutę w grze, którą z kolei zdobywamy podczas rozgrywki. Dlatego co ciekawe dodanu tu również rangi. Zdobywanie wyższych odblokowuje nam kolejne map wyścigowe oraz pojazdy. W drugiej części HCR 2 postawiono dużą wagę na personalizację naszej postaci oraz jej pojazdu przez ulepszanie jego i zmienianie desing’u. Oczywiście mamy tu obecne mikropłatności co raczej nikogo nie powinno zaskoczyć. Przy tak dużej produkcji. Rankingi dostępne w tej grze, motywują  do przemieszczania się stale w górę tabeli, na różnym tle: globalnym, lokalnym (Polska) i między znajomymi w grze. W drugiej części tej gry wyścigowej mamy dostępny łączni dwanaście języków m.in angielski, niemiecki, portugalski, hiszpański, francuski, rosyjski i japoński. 

Przechodząc do mojej subiektywnej opinii podoba mi się nakład twórców na fizykę. Zdecydowanym plusem jest również wspomniany wcześniej tryb multiplayer. Dzięki któremu rozgrywka jest o wiele bardziej interesująca i dostarcza nam jeszcze więcej emocji. Uwielbiam ją za swoją nie banalną prostotę i klasyczny styl. Można ją śmiało stawiać na równi z takimi hitami w świecie gier mobilnych jak Subway Surfers. Dlatego podsumowując szczerze polecam każdemu kto potrzebuję dobrej gry na zabicie czasu w każdym miejscu i o każdej porze. Wiec graj już dzisiaj, nigdy nie pożałujesz bo gra jest super.


One comment

  1. Gram od 5 lat codzienie w to na przerwach w pracy, teraz z hackiem gra się jeszcze przyjemniej 😀

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *