Hero Zero Hack

Hack do Hero Zero – Czyli oponki dla nas

Hero Zero 1

Sztab naszych informatyków może pochwalić się stworzeniem nowego programu do gry Hero Zero który daje nam:

  • Oponki
  • Monety

Jak to działa ?

  1. Pobieramy klikając „POBIERZ  TERAZ” poniżej
  2. Rozpakowujemy archiwum
  3. Otwieramy plik „Hero Zero Hack.exe”
  4. Wpisujemy swój login do gry
  5. Wpisujemy ilość Oponek i Monet jaką chcemy mieć
  6. Klikamy „ADD”
  7. Gotowe

Oto efekt naszego programu:

kody do HERO ZERO

Teraz wystarczy że go pobierzesz i twoje konto będzie dużo lepsze!

Działa w 2023!  

HERO ZERO

Przychodzę do Was z recenzją pewnej gry przeglądarkowej, o której słyszałam już jakiś czas temu i na własnej skórze postanowiłam przekonać się. Czy przypadnie mi do gustu?. Gra, o której mówię to „Hero Zero”. Jak sama nazwa wskazuje wcielamy się w niej w rolę bohatera, lecz nie byle jakiego. Od podstaw stworzonego przez nas. Bohater, którego tworzymy, zaczyna od paradowania po mieście w samej bieliźnie i to od nas zależy, czy zdobędzie wymarzoną pelerynę, kombinezon i broń. Na start dostajemy monety, lukrowane oponki, które stanowią cenną walutę w grze i sporo misji do wykonania.

W jaki sposób możemy rozwijać naszego bohatera? Mamy na to wiele sposobów! Aby zdobyć cenne punkty doświadczenia, które podbijają nasz poziom, możemy wykonywać misje, walczyć z innymi graczami, brać udział w pojedynkach ligowych. Wykreowanemu bohaterowi możemy przede wszystkim zwiększać umiejętności wykorzystując do tego monety lub, jak na prawdziwego herosa przystało, trenować go w piwnicy. Gra umożliwia nam nawiązywanie kontaktu z innymi uczestnikami poprzez wymianę wiadomości czy łączenie się w drużyny.

Hero Zero spodobało mi się, ponieważ jest luźną formą wypełniania czasu wolnego. Sprawdza się idealnie, jako niezbyt angażująca czasowo rozrywka, gdyż naszego bohatera możemy expić wysyłając go na misję, jednocześnie zajmując się innymi rzeczami. Na ogromny plus zasługuje komiksowa, kolorowa grafika, która uprzyjemnia rozgrywkę. Nie mogłabym nie wspomnieć o smaczkach, na których „Hero Zero” jest zbudowane. Tak naprawdę, nasz bohater z dzielnymi herosami na miarę Marvelowskich komiksów niewiele ma wspólnego. Podsumowując warto zagrać w ten tytuł.


3 komentarze

  1. Tyle lat gra się w Hero Zero Zero i człowiek nie miał pojęcia że tego typu program istnieje, dzięki :3

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *