Hack do Hay Day

Hack do Hay Day

Hack do Hay Day

Dnia wczorajszego udało nam się pozyskać z naszymi znajomymi z UK pierwszy program który w grze Hay Day dodaje nam:

  • Monety
  • Diamenty

Kody do Hay Day

Jak działa Hack do Hay Day?

  1. Pobieramy klikając „POBIERZ TERAZ” poniżej
  2. Rozpakowujemy archiwum
  3. Otwieramy plik „Hay Day Hack.exe”
  4. Wybieramy na jakiej platformie gramy (jeśli gramy na komputerze to nic nie zaznaczamy)
  5. Klikamy “Connect”
  6. Wpisuje ilość Monet i Diamentów jaką chcemy mieć
  7. Klikamy „Star Hack”
  8. Gotowe

Dzięki temu programowi twoje konto w grze stanie się jeszcze lepsze!Czym jest ta gra ?

Hay Day jest barwną grą ekonomiczną, w której przejmując schedę po naszym sędziwym wuju. Przede wszystkim zajmujemy się rozbudową i rozwojem gospodarstwa rolnego. Tytuł został opracowany przez fińskie studio Supercell i odniósł spory sukces, plasując się w ścisłej czołówce najbardziej dochodowych aplikacji 2013 roku.

Tytuł gry jest parafrazą potocznego określenia „pay day” (z jęz. angielskiego „dzień wypłaty”). W tym wypadku oznacza on dzień zbiorów i to właśnie różne rodzaje. Upraw są w opisywanej grze naszym głównym źródłem dochodu, pozwalającym na ustawiczną rozbudowę farmy. Dzięki uzyskanym w ten sposób funduszom, możemy wznosić kolejne budynki gospodarcze i rozszerzać tereny upraw o nowe gatunki roślin. Wraz z postępami w grze i zdobywaniem kolejnych poziomów doświadczenia. Odblokowujemy nowe rodzaje budynków i upraw.

Przede wszystkim możemy także zainwestować w hodowlę dwu- i czworonożnych zwierząt domowych, chów pszczół, rybołówstwo czy uruchomienie starej kopalni oraz upiększać naszą farmę za pomocą szerokiej gamy ozdób. Surowce uzyskane z prowadzonej działalności możemy sprzedawać pojedynczo, bądź łączyć w rozmaite wyszukane kombinacje (np. placek bekonowy) i sprzedawać w naszym przydrożnym sklepie. Dlatego z czasem zaczynamy otrzymywać coraz bardziej intratne zamówienia, które wymagać będą odpowiedniego transportu (samochodowego, wodnego lub kolejowego). Jak wiadomo postęp w grze uzyskujemy przede wszystkim poprzez realizację kolejno wyznaczanych zadań, a w tajniki rozgrywki wprowadza nas sukcesywnie pełniący rolę doradcy strach na wróble.


 

3 komentarze

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *