Harry Potter Hogwarts Mystery Hack

Harry Potter Hogwarts Mystery Hack

 

 

Znów to zrobiliśmy, dziś kolejny program, tym razem Harrego Pottera Hogwarts Mystery Hack

 

Jak on działa ?

 

  1. Pobieramy klikając „POBIERZ TERAZ” poniżej
  2. Otwieramy plik
  3. Odpalamy gre
  4. Wybieramy ile program ma nam dodać rzeczy
  5. Klikamy „Next”
  6. Potem już program nas poprowadzi dalej
  7. Gotowe

kody do harry potter hogwarts mystery

Program na obie wersje gry (Android / iOS)

Niezły jest ten Harry Potter Hogwarts Mystery Hack, prawda?Czym jest Harry Potter Hogwarts Mystery

Dawno, dawno temu, kiedy Harry Potter był dopiero raczkującą legendą, dane mi było z niecierpliwością przeżywać przygody razem z nim. Mijają lata, pojawiały się kolejne książki o cudownym dziecku, które ma uratować świat przez Sami-Wiecie-Kim, ale wciąż czekam na swoją sowę z magicznym zaproszeniem do Hogwartu. I takim właśnie zaproszeniem miał być Harry Potter: Hogwarts Mystery.

Najnowsza produkcja studia Jam City pozwala nam na wcielenie się w żółtodzioba, który właśnie przekroczył progi najpotężniejszej szkoły magii na całym świecie – Hogwartu. To tu rozpocznie swoją przygodę warząc eliksiry, ucząc się panowania nad miotłą i obrony przed czarną magią. Gra nie wciąga nas jednak w znaną i lubianą opowieść o pewnym chłopcu z blizną. Owszem, spotykamy tu na swojej drodze postacie dobrze znane z książkowej sagi, jednak ostatecznie tworzymy tu własną historię. A ta jest bardzo intrygująca. Oto bowiem nasz brat nagle znika w niewyjaśnionych okolicznościach, będąc przy tym posądzanym o kumplowanie się ze Śmierciożercami.

Naszym zadaniem jest nie tylko kształtowanie umiejętności przez te kilka lat spędzonych przed książkami, ale również odkrycie prawdy o krewniaku. Niestety, mamy tu wrażenie, że dialogi, które są tu generowane, bez względu na nasze wybory prowadzą do jednej konkluzji. Plusem jest za to fakt, że od czasu do czasu gra sprawdza, czy uważnie wczytujemy się w słowa rozmówców i serwuje nam quizy odnoszące się do pozyskiwanych w grze wiadomości.

Jaka jest wasza ulubiona gra z serii Harry Potter ?  Ale ta najbardziej ulubiona 🙂


 

3 komentarze

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *