Hack do The Sims Mobile

Hack do The Sims Mobile

Hack do The Sims Mobile

Mamy marzec roku 2021 i tym razem mamy dla was długo wyczekiwany Hack do The Sims Mobile

Jak to działa ?

  1. Pobieramy program/hack (możemy to zrobić na komputerze ale także na telefonie)
  2. Otwieramy The Sims Mobile
  3. Wybieramy czy gramy na telefonie z systemem Android czy iOS
  4. Wpisujemy ile monet ma nam dodać program
  5. Klikamy “Start”
  6. Czekamy około minuty
  7. Gotowe

Tutaj możecie zobaczyć efekt działania programu:

Kody do The Sims Mobile

Życzymy miłego grania z naszym programem 🙂 

Działa w roku 2023Recenzja gry

The Sims Mobile powinno być, jak przynajmniej mi się wydawało, ograniczoną wersją The Sims. W teorii tak jest – nadal mamy tutaj do czynienia z „hodowaniem” Simów, wpuszczaniem ich do domu, budowaniem ich relacji, a także rozwijaniem kariery. Zasady jednak zostały wywrócone do góry nogami i zupełnie odbiegają od gier które znamy i kochamy. Magia The Sims polegała na tym, że trzeba takiego wirtualnego człowieczka przebrać, pozwolić mu się wysiusiać, wykupkać, zadbać o jego stosunki z innymi Simami, o rozrywkę i o to, by się wyspał. Jeśli któryś z tych elementów był przez nas zapomniany… Cóż, pozbywaliśmy się jednego lokatora. The Sims Mobile całkowicie odwraca ten element i wprowadza system energii. Nasze Simy mają zatem ograniczoną liczbę punktów energii, a korzystając z toalety, zlewu, łóżka czy innych elementów z wystroju domu „wbijamy” im dodatkowe punkty.

The Sims Mobile to gra typu free2play, czyli spotkacie się tutaj z mikropłatnościami. W teorii nie musicie tutaj z nich korzystać. W praktyce jest tu sporo fatałaszków, elementów wystroju wnętrz, sprzętów AGD, RTV i innych, ale lwia część dostępna jest za walutę premium. A jeśli już o walutach mowa. Chaos – tak jednym słowem można nazwać to, co dzieje się tutaj z elementami płatności.

Mimo wszystko naszym zdaniem warto zagrać w The Sims Mobile. Czy wy już graliście ? Jakie wrażenia ? My gramy całymi dniami, chyba jest to nasza ulubiona gra mobilna.


One comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *