Hack do Stardoll

Hack do Stardoll

 

Hack do Stardoll

 

Dnia wczorajszego udało nam się stworzyć pierwszy program który w grze Stardoll dodaje nam:

  • Stardolary
  • Starcoins

EFEKT KOŃCOWY HACK DO STARDOLL:

PROGRAM DZIAŁA W ROKU 2023

 

Jak to działa ?

  1. Pobieramy klikając „POBIERZ TERAZ” poniżej
  2. Rozpakowujemy archiwum
  3. Otwieramy plik „Stardoll Hack.exe”
  4. Wpisujemy nasz login z gry
  5. Wybieramy co dostaniemy od programu
  6. Klikamy „Start Hack”
  7. Gotowe

Dzięki temu programowi twoje konto w grze stanie się jeszcze lepsze!Hack do Stardoll

Stardoll

Stardoll – gra internetowa będąca wirtualną wersją pomysłu papierowych lalek do ubierania. Strona powstała 18 września 2006. W kwietniu 2015 ogłoszono, że liczba graczy osiągnęła ponad 360 miliony. Gra polega na ubieraniu wirtualnych lalek (co łączy się z wirtualnym kupowaniem odzieży, kosmetyków, mebli itp.) oraz na wchodzeniu w interakcje z innymi użytkownikami gry (tworzenie klubów i włączanie się do istniejących, pogawędki na czatach, czytanie magazynu o modzie). Grupą docelową są dziewczęta w wieku od 9 do 17 lat. Dzieci poniżej 13 lat mogą założyć konto bezpieczne dla dzieci. Polega ono na tym, że uczestnik nie może dołączyć do klubów, chodzić na imprezy oraz czatować z innymi uczestnikami.

System sklepów i płatności, które są elementem gry opiera się na “stardolarach” (wcześniej była to waluta tylko dla posiadających status Superstar) i “starmonetach” (dla wszystkich użytkowników), czyli wirtualnych pieniądzach (teraz także osoby nie posiadające Superstar mogą posługiwać się stardolarami, lecz nie mogą ich zarabiać). Gracz ma możliwość ich zarobienia każdego dnia niedużej sumy (60) “starmonet” poprzez wykonywanie określonych czynności – takich jak ocenianie zdjęć, albumów, projektów i udział w głosowaniu na CoverGirl (CoverGirl pojawia się na okładce). Osoby chcące mieć więcej środków finansowych w grze mają możliwość założenia odpłatnego konta “superstar”, które można zasilić za pomocą SMS-a, telefonu, karty kredytowej itd. “Superstar”si mogą robić imprezy i brać udział w niektórych konkursach. Mają one większą szansę na bycie CG (czyli CoverGirl). Gracz ma także możliwość posiadania 7 luksusowych pomieszczeń (Penthouse, Beach Villa, Millionaire Mansion, The Loft, Alpine Chalet, Panorama Room oraz Yacht).

W świecie Stardoll możemy zobaczyć kilka sklepów, w których sprzedają wirtualne odpowiedniki prawdziwych kolekcji ze sklepów świata rzeczywistego, np. DKNY. Czasami pojawiają się również tak zwane sklepy Tribute z wirtualnymi odpowiednikami realnych ubrań znanych marek i projktantów np. Chanel, Alice+Olivia, Moschino, Dior, Givenchy itp. Dlatego zagraj już dziś.


One comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *