Hack do Lords Mobile

Hack do Lords Mobile

Tym razem nasza grupa podjęła współprace razem z chłopakami z HackAndroid by pozyskać wspólnie Hack do Lords Mobile. Trwało to około 2 miesiące ale udało się, dzisiaj ma premiere program. Dzięki temu programowi będziemy mogli dodawać sobie Złoto (Gold) i Diamenty (Gems).

Działanie naszego programu

hack do Lords Mobile

Program działa w bardzo prosty sposób :

  • Otwieramy go (na komputerze lub telefonie)
  • Wybieramy na jakim systemie gramy
  • Wpisujemy nasz login (Nazwa Użytkownika)
  • Wybieramy ilość Złota i Diamentów
  • Wybieramy “Start Hack”
  • Gotowe

Teraz możemy się cieszyć Złotem i Diamentami.

Kody do Lords Mobile


 


Recenzja Lords Mobile

Lords Mobile to wciągająca gra strategiczna MMO, zwycięzca Google PlayAwards w 2016r. Łącząc najlepsze pomysły z różnych strategii i otwartych MMOPRG z klasyczną mechaniką budowania świat. Lords Mobile to swojego rodzaju prezent dla wszystkich fanów MMO.

Gra bazuje na globalnym PvP. Pozwala walczyć z potężnymi bazami w różnych królestwach, zdobyć główną siedzibę swoich wrogów i innych graczy, jednocześnie pomagając przyjaciołom i kiedy są atakowani. W grze budujemy swoje imperium, szkolimy i zdobywamy żołnierzy oraz toczymy walki, a wszystko po to by, zdobyć szczyt.

Lords Mobile oferuje unikalną gamę gier w oszałamiającej oprawie HD, a stosunkowo duży rozmiar aplikacji to niewielka cena za godziny przyjemności. Tak, gra zazwyczaj pobiera dużą zawartość, ale dzięki ogromnej ilości rozrywki jaką możesz czerpać z tej gry, nigdy tego nie poczujesz.

Projekt dźwiękowy również jest wyjątkowy. Muzyka cieszy i pozwala odpłynąć, gdy podbijasz królestwa, jednocześnie zapewniając morale wśród swoich szeregów.

ROZGRYWKA

Początkowy samouczek, który sam w sobie jest dość długi, zapewnia opanowanie podstaw i jest wystarczająco zaawansowany, by cieszyć się rozgrywką od samego początku. Gra pozwala łączyć się z innymi ludźmi i tworzyć z nimi gildie. Dzięki temu możesz otrzymywać premie za wszystko, co robią towarzysze. Możesz także atakować potwory i bossy, które losowo pojawiają się na mapie, aby pozyskiwać od nich zasoby. Możesz także brać udział w konkursach, rozmawiać z przyjaciółmi, aby opracować strategie i wiele, wiele więcej.


3 komentarze

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *