Hack do Grepolis

Hack do Grepolis

Hack do Grepolis

Dnia wczorajszego udało nam się, pozyskać Hack do Grepolis, zajęło nam to dużo czasu ale jesteśmy zadowoleni. Gracie jeszcze w Grepolis ? Bo my tak!

Program może dać nam:

  • Złoto

Jak to działa ?

  1. Pobieramy klikając „POBIERZ TERAZ” poniżej
  2. Rozpakowujemy archiwum
  3. Otwieramy plik „Grepolis_Hack.exe”
  4. Wpisujemy naszą nazwe/login z gry
  5. Wybieramy na jakiej platformie gramy
  6. Wybieramy ile program ma nam dodać Złota.
  7. Klikamy „START HACK”
  8. Gotowe

Kody do GrepolisKrótka recenzja

Grepolis to bardzo popularna strategia znana z przeglądarek, dostępna od jakiegoś czasu także na telefon, poprzez aplikacje na Androida oraz iOS. Wkraczamy w mityczny świat antycznej Grecji, gdzie ludzie pod opieką bogów, toczą bezustanną rywalizacje o władzę i pieniądze. Grepolis jest w całości po polsku.

Grepolis czeka nas rozwijanie ekonomii, różnorakich technologii oraz armii, której szeregi możemy zasilać potężnymi mitologicznymi stworzeniami. Na początku naszej przygody, czeka nas błyskawiczna rozbudowa dość skromnie wyglądającego miasta. Zaczynamy mając dosłownie kilka budynków, dlatego sporo pracy bez nami, by zrobić niego swoje małe imperium. Aktualnie dostępnych jest ok 20 różnych budynków, poza niezbędnymi konstrukcjami do wydobyciu surowców – każdy z nich możemy ulepszać, podnosząc poziom budynku. Jak w innych strategiach znanych z przeglądarek, mamy 7 dni okresu ochronnego – musimy sprawnie wykorzystać ten czas i przygotować się ataki na silniejszych graczy albo by stać się trudniejszym, mniej opłacalnym celem. Mechanika gry jest stosunkowo prosta, dlatego stosunkowo szybko, będziemy wiedzieli, co w trawie piszczy – szczególnie po skończeniu samouczka.

Istotną częścią Grepolis jest rozwój i troska nad różnymi źródłami pozyskiwania surowców – to klucz do szybkiego i zrównoważonego rozwoju. Zaczynamy od uzyskiwania ich od samouczka oraz przez budowane kopalnie, by potem zadbać o przypływ pieniędzy z naszej aktywności militarnej. Dlatego podstawowymi surowcami, niezbędnymi dla naszego rozwoju są drewno, kamienie oraz srebro. Dodatkowo istnieje jeszcze złoto – waluta premium, którą można kupić tylko przy użyciu prawdziwych pieniędzy. Dlatego zagraj już dzisiaj.


 

3 komentarze

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *