Goodgame Empire Hack

Hack do Goodgame Empire

 

Pare miesięcy nam to zajęło ale udało nam się pozyskać Goodgame Empire Hack, daje on nam:

 • Rubiny
 • Złoto
 • Kamień
 • Pokarm
 • Drewno

Jak to działa ?

 1. Pobieramy klikając „POBIERZ TERAZ” poniżej
 2. Rozpakowujemy archiwum
 3. Otwieramy plik „Goodgame_Empire_Hack.exe”
 4. Odpalamy program, wybieramy na jakim systemie gramy i wpisujemy nasz login
 5. Wybieramy co nam ma dodać program
 6. Klikamy „START HACK”
 7. Gotowe

Kody do Goodgame Empire

Dzięki temu programowi twoje konto w grze stanie się jeszcze lepsze!Goodgame Empire

Akcja w Goodgame Empire rozgrywana jest w średniowieczu. Gra posiada przede wszystkim bardzo prosty i ładny interfejs, na pewno nie pogubisz się w menu, ponieważ jest ono bardzo czytelne dla użytkownika. Widać, że twórcy gry wzięli pod uwagę komfort gracza. Świeżo po utworzeniu konta zostaniesz przeniesiony do świata gry i samouczka – zostanie w nim omówiony każdy aspekt. Dowiesz się wiele ważnych rzeczy, które na pewno przydadzą Ci się w dalszej rozgrywce. Gra jest całkowicie po polsku, grafika również jest zadowalająca. 

Na samym początku otrzymujemy skromny zamek zbudowany z desek. Wraz z czasem rozwijamy naszą wioskę i zaczynamy rywalizować z przeciwnikami na mapie. W grze oczywiście możemy nawiązać sojusz z graczami, jest to bardzo przydatna opcja, ponieważ w okolicach naszego imperium możemy znaleźć wielu sprzymierzeńców, którzy będą pomagali podbijać nieznane tereny. Jednym z podstawowych źródeł pozyskiwania materiałów na rozwój naszych wiosek są oczywiście kopalnie, pola, lasy. Dlatego należy stale rozwijać swoją wioskę, nie daj się zaskoczyć innym graczom – zrób to pierwszy.Bądź stanowczy atakuj, nawiązuj sojusze a zajdziesz w rankingu bardzo wysoko. Nie zapomnij o defensywie – w grze występuje duża ilość elementów obronnych, oczywiście najważniejszym z nich jest mur.

W skrócie, Goodgame Empire jest bardzo ciekawą grą, zawiera ona elementy gry strategicznej. Gra jest dostępna w dowolnej przeglądarce internetowej. Dlatego zagraj już dziś. Gracie też w Goodgame Empire w roku 2020 ?


 

3 komentarze

 1. Dzięki wielkie, po 5 latach grania dowiedziałem się że taki hack/program istnieje , jestem w szoku ;o

 2. Stwierdziłem że w roku 2023 wrócę do grania w Goodgame Empire i ten program mi pomoże

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *