Fifa Mobile Hack

Fifa Mobile Hack jest generatorem naszego autorstwa i obowiązuje zakaz kopiowania go bez naszej zgody.

Program nie zawiera wirusów i jest przeznaczony dla graczy mobilnych.


Hack do Fifa Mobile

Hack do Fifa Mobile

Dnia wczorajszego udało nam się stworzyć pierwszy program który w grze Fifa Mobile dodaje nam:

  • Punkty
  • Monety

EFEKT KOŃCOWY PROGRAMU:

Kody do Fifa Mobile

Działa w roku 2023

Jak działa Fifa Mobile Hack?

  1. Pobieramy klikając „POBIERZ TERAZ” poniżej
  2. Rozpakowujemy archiwum
  3. Otwieramy plik „Fifa Mobile Hack.exe”
  4. Wybieramy system na jakim gramy i wpisujemy nasz login z gry
  5. Wpisuje ilość  Punktów i Monet jaką chcemy mieć
  6. Klikamy „Start Hack”
  7. Gotowe

Dzięki temu programowi twoje konto w grze stanie się jeszcze lepsze!Fifa Mobila

Jestem pełen podziwu dla Electronic Arts, które włożyło sporo pracy w FIFA Mobile. Bo gra oferuje mnogość trybów rozgrywki, intuicyjne sterowanie i bardzo dobrą oprawę audiowizualną. Jednocześnie nie mogę zrozumieć, dlaczego twórcy postawili nacisk na rozgrywanie szeroko pojętych wyzwań.

System sterowania został idealnie dostosowany do ekranów dotykowych. Najciekawiej prezentuje się wariant, który pozwala na skorzystanie z ikony gałki analogowej. Znajdującej po lewej strony ekranu i trzech przycisków widocznych po przeciwnej stronie wyświetlacza. Osoby, którym nie odpowiada taka kontrola nad zawodnikami, mogą stukać palcem w sylwetki wybranych piłkarzy i przesuwać palcem od strony piłki do bramki, by oddać strzał.

Jeśli nie chcemy, nie musimy angażować się w rozgrywkę w tak dużym stopniu, a właściwie w żadnym – gdy nie będziemy reagować na to, co dzieje się na boisku, gra zrobi wszystko za nas sama. To dobra alternatywa dla domorosłych menadżerów, którzy chcą skupić się na budowaniu składu w Ultimate Team i opracowywać taktykę, a rozgrywanie meczów oddać w ręce (a raczej nogi) sztucznej inteligencji.

Skoro już o trybach mowa, to warto dodać, że Ultimate Team jest mocno uproszczony w stosunku do tego, który znamy z “dużej” FIFY. Nadal zapewnia wiele opcji w zakresie konstruowania swojej drużyny marzeń. FIFA Mobile pozwala także na zabawę w trybie Live Events. Gdzie bierzemy udział w wyzwaniach bazujących na wydarzeniach znanych z prawdziwego świata. Są to rozmaite mini-gry polegające chociażby na wykonywaniu stałych fragmentów).


 

2 komentarze

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *