Hack do Dragon City

Hack do Dragon City

Hack do Dragon City

Razem z naszymi znajomymi udało nam się pozyskać Hack do Dragon City który dodaje nam:

 • Złoto
 • Klejnony

Jak to działa ?

 1. Pobieramy klikając „POBIERZ TERAZ” poniżej
 2. Otwieramy plik „Dragon_City_Hack.exe”
 3. Wpisujemy swój login z gry
 4. Klikamy “Zaloguj”
 5. Wybieramy ile program ma nam dodać złota i klejnotów
 6. Klikamy „Start Hack”
 7. GotoweCzym jest Dragon City ?

Dragon City to gra, która została pobrana na całym świecie kilkanaście milionów razy. Prawdopodobnie już kiedyś o niej słyszeliście, jednak na wypadek gdyby było zupełnie inaczej, postanowiłem dzisiaj uraczyć Was garścią informacji na temat wspomnianej apki. Wielu tajników samej gry Wam nie zdradzę, ale jeżeli w ogóle zastanawiacie się, czym ona jest, na pewno w tym wpisie znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie.

Wirtualny świat gierki Dragon City dostępny jest tylko przez internet. Jest to jej spory minus, bowiem oznacza, że będąc w trybie offline, nie możemy ulepszać budowli, podopiecznych albo w ogóle sprawdzać, co dzieje się w posiadanej przez nas wiosce. Jeżeli zatem rzadko macie dostęp do sieci, prawdopodobnie zrezygnujecie z pobrania tej gry jeszcze przed przeczytaniem kolejnego akapitu.

Nasza misja w Dragon City – zgodnie z tym, co napisałem w tytule – polega na hodowaniu smoków. A dokładniej mówiąc na zarządzaniu ich wioską, gdzie mają swoje wybiegi, farmy oraz inne mniej lub bardziej przydatne miejscówki. O ile na samym początku nasze poletko nie jest zbyt rozległe, po pewnym czasie możemy je powiększyć, co jednak wiąże się z dodatkowymi kosztami. I to dość sporymi.

Naszych podopiecznych możemy modyfikować, dając im owoce do jedzenia. Pokarm zdobywamy głównie z farmy, jaką możemy sobie pobudować i ulepszać do odpowiednich rozmiarów. Jeżeli chodzi o smoki, mamy ich w grze całkiem sporo. Rzecz jasna, nie od razu każdy z nich jest dla nas odpowiedni. Najpierw trzeba zająć się tymi mniej „wypasionymi”, a dopiero później korzystać z usług ich skrzydlatych bądź ognistych braci.


 

4 komentarze

 1. Klejony zawsze się przydadzą 😀 Szkoda tylko że już tak mało osób gra w w Dragon City… 🙁

 2. tak to można grać, apka bardzo się przydaje i to w 2023 roku inaczej to raczej nie warto grać

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *