Clash Royale Hack

Clash Royale Hack

Hack do Clash Royale

Dnia wczorajszego udało nam się stworzyć pierwszy program który w grze Clash Royale dodaje nam:

  • Gemy
  • Złoto

EFEKT KOŃCOWY PROGRAMU:

Kody do Clash Royale

Jak to działa ?

  1. Pobieramy klikając „POBIERZ TERAZ” poniżej
  2. Otwieramy plik „Clash Royale Hack.exe”
  3. Wybieramy na jakiej platformie gramy w Clash Royale
  4. Wpisujemy nasz login z gry
  5. Wpisuje ilość Gemów i Złota jaką chcemy mieć
  6. Klikamy „Star Hack!”
  7. Gotowe

Dzięki temu programowi twoje konto w grze stanie się jeszcze lepsze!

Działa w roku 2023!Clash Royale – Recenzja

Wspomniany tytuł pojawił się na rynku w marcu 2016 roku. Był to spin-off popularnej gry Clash of Clans opierający się na zupełnie innych zasadach. Korzystał ze znanej otoczki wizualnej i zawierał niektóre postaci z “oryginału”, ale twórcy chcieli dostarczyć odbiorcom coś nowego i świeżego. Niedługo trzeba było czekać na efekty. Ludzie zakochali się w produkcji strategicznej opartej na kartach. Proste zasady, model F2P i bardzo dobre wsparcie ze strony dewelopera sprawiły, że liczba graczy zaczęła drastycznie wzrastać. Sam nieprzerwanie od dwóch lat gram w Clash Royale i doskonale rozumiem fenomen, jaki niesie za sobą ten tytuł.

Do zabawy niezbędny jest smartfon lub tablet z systemem android bądź iOS, a także połączenie z internetem. Całość jest darmowa, choć zawarto tutaj sporo mikrotransakcji, które na szczęście nie są aż tak dokuczliwe. Niestety, jeśli ktoś szybko chce zdobywać wyższe poziomy, mieć wszystkie karty i rywalizować z najlepszymi, to tutaj niezbędne jest wydanie gotówki. Jednak nie jest to wymóg, czego sam jestem dowodem. Bez pośpiechu, bez wydawania ani złotówki dotarłem całkiem daleko w ogólnej klasyfikacji i bawię się świetnie. Można? Można!

W Clash Royale każdy z graczy buduje swoją talię (deck) składającą się z ośmiu kart z obecnie 90 dostępnych. Żeby jakąkolwiek z nich ich użyć w walce, musimy mieć odpowiednią ilość eliksiru, który został podzielony na dziesięć poziomów. Jeśli więc ktoś chce wybrać na przykład jednostkę Mega Knight, to musi uzbierać 7 eliksirów. W momencie rozpoczęcia meczu każda ze stron w głównym trybie 1 na 1 rozpoczyna z pięcioma, a każdy następny zdobywamy po upływie 2.8 sekundy. Po dwóch minutach całe starcie przechodzi w tryb Double Elixir, gdzie czas zostaje zredukowany do 1.4 sekundy. Celem jest zniszczenie jednej z trzech wież przeciwnika lub wszystkich.


 

2 komentarze

  1. ja wziąłem wszystkiego na full i dodało bez żadnego problemu!! Naprawde wielkie podziekowania za hack

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *