Clash Of Kings Hack

Hack do Clash Of Kings

 

Hack do Clash Of Kings

 

Ostatnio długo pracowaliśmy z naszymi znajomymi z USA nad Hackiem do Clash Of Kings. Udało nam się taki stworzyć który może dodać nam

  • Złoto
  • Srebro
  • Żelazo

Jak to działa ?

  1. Pobieramy klikając „POBIERZ TERAZ” poniżej
  2. Rozpakowujemy archiwum
  3. Otwieramy plik „Clash_Of_Kings_Hack.exe”
  4. Wpisujemy nasz login z gry i na jakim systemie gramy.
  5. Wybieramy co nam ma dodać program
  6. Klikamy „START HACK”
  7. Gotowe

Kody do Clash Of Kings

Dzięki temu programowi twoje konto w grze stanie się jeszcze lepsze!

Jest to program naszego autorstwa i obowiązuje zakaz kopiowania go bez naszej zgody.

Program nie zawiera wirusów i działa w roku 2023Clash Of Kings

Clash of Kings to jedna z wielu strategii ekonomicznych z elementami MMO dostępnych na platformie AND i iOS. Tytuł autorstwa studia Elex Tech w ogólnych założeniach przypomina takie produkcje jak Clash of Clans i DomiNations.

Podczas zabawy wcielamy się we władcę niewielkiego królestwa, które musimy przekształcić w prawdziwą potęgę. Rozgrywka w Clash of Kings odbywa się w czasie rzeczywistym i opiera na kilku głównych założeniach. Przede wszystkim musimy zatroszczyć się o rozmaite budowle, dzięki którym będziemy wytwarzać pożywienie (farma), żelazo (kopalnia) czy też drewno (tartak). Są one niezbędne do produkowania kolejnych jednostek oraz stawiania bardziej zaawansowanych budynków pokroju baraków, w których szkoleni są żołnierze, czy też pracowni kowala, u którego zaopatrujemy się w broń. Dzięki temu wpływamy na poziom doświadczenia naszego lorda oraz jego siłę.

Wszystko to przygotowuje nas i naszych podopiecznych do walki. Starcia toczymy zarówno w ramach trybu PvE, jak i PvP. Gracze atakują sąsiednie królestwa, po podbiciu których otrzymują dostęp do rozmaitych nagród. Ponadto biorą udział w wielkich starciach całych armii, walcząc o kontrolę nad dużymi fragmentami mapy. Natomiast jeżeli dostatecznie urośniemy w siłę, to możemy postarać się o tytuł króla, pozwalający zarządzać innymi graczami znajdującymi się na naszym terenie. Jednocześnie musimy mieć się cały czas na baczności, by nie zostać strąconym z tronu.

2 komentarze

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *