Hack do Clash of Clans

Hack do Clash of Clans

Nasi programiści stworzyli program do gry Clash of Clans który daje nam:

 • Złoto
 • Monety
 • Eliksiry

Jak to działa ?

 1. Pobieramy klikając „POBIERZ TERAZ” poniżej
 2. Rozpakowujemy archiwum
 3. Otwieramy plik „Clans of Clans Hack.exe”
 4. Wybieramy na czym gramy i klikamy “Detect
 5. Wybieramy ilość Gemsów i Coinsów jaką chcemy mieć
 6. Klikamy „Start”
 7. Gotowe

Efekt:

Kody do Clash Of Clans

Wystarczy go teraz pobrać i samemu z niego skorzystać a nasze konto będzie wymiatało! 

Jedyny w roku 2023! 

Clash Of Clans

Clash of Clans to gra łącząca elementy wielu kategorii. Jest w niej przede wszystkim element strategii, jest aspekt ekonomiczny i sporo kawałków typu „sim city”. Nowoczesnej oprawie mobilnej rozrywki dla ‚niedzielnych graczy’. Słowo ‚niedzielnych’ nie jest przypadkowe, ponieważ na pewnym etapie rozwój twojego miasta wymaga długich tygodni oczekiwania na kolejne usprawnienie danego budynku.

Sama rozgrywka przebiega w następujący sposób. Zaczynasz posiadając jeden skromny skarbiec i baniak na eliksir, oraz ratusz – centrum twojego przyszłego mocarstwa. Czekasz na zebranie surowców przez twoje kopalnie złota i ekstraktory eliksiru i zamieniasz je w nowych zdrowych silnych żołnierzy. Żołnierzy wysyłasz do twojego sąsiada – innego gracza – aby splądrować jego początkującą wioskę. Ograbić ze złota i wszystkiego co da się wynieść, zburzyć jego ratusz i zdobyć trochę punktów w ogólnoświatowym rankingu graczy. Z nowymi, zagrabionymi surowcami tworzysz nowych żołnierzy, i tak w kółko. Przeciwdziałać temu mają mury, pułapki, i straże, ale jak szybko się uczysz –  dlatego nie ma obrony nie do przebicia.

Dookoła ciebie funkcjonują inne wioski i gracze, którzy przede wszystkim łączą się w klany i próbują pokonać wszystkich innych ilością zdobytych punktów. Dlatego Łączenie się w klany jest o tyle pomocne, że pozwala na wymianę jednostek, a nawet niewielkie ilości dodatkowych sił mogą przeważyć rozwój bitwy. Istnieje też możliwość podglądu wiosek innych graczy np. w poszukiwaniu idealnie zbudowanej defensywy oraz możliwość rewanżu na tych, którzy nas zaatakowali. Dlatego warto zagrać w ten tytuł.


 

2 komentarze

 1. No kurde można było szukać i szukać w internecie czegoś co naprawdę działa a tu w końcu na tej stronce znalazłem zaje**stą apkę którą serdecznie polecam

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *