Castle Clash Hack

Hack do Castle Clash

Hack do Castle Clash

 

Dnia wczorajszego udało nam się stworzyć pierwszy program który w grze Castle Clash dodaje nam:

 • Gemy

EFEKT KOŃCOWY PROGRAMU:

Kody do Castle Clash

Program na rok 2023 nadal działa!

Jak to działa ?

 1. Pobieramy klikając „POBIERZ TERAZ” poniżej
 2. Otwieramy plik „Castle Clash Hack.exe”
 3. Wpisujemy nasz login z gry
 4. Wpisujemy ilość Gemów jaką chcemy mieć
 5. Klikamy „Akceptuj”
 6. Klikamy “Doładuj”
 7. Gotowe

Dzięki temu programowi twoje konto w grze stanie się jeszcze lepsze!Castle Clash 

Castle Clash to przede wszystkim jedna z najsłynniejszych gier strategicznych dostępnych na urządzeniach mobilnych. Produkcja, wykorzystująca model biznesowy free-to-play, została stworzona przez firmę IGG, mającą w swoim portfolio szereg rozmaitych tytułów, w tym Clash of Lords 2, Gods Rush czy też Heroes & Monsters.

Dlatego zabawę podzielono zasadniczo na dwie części, rozbudowę swojego zamku i walkę. Rozgrywkę zaczynamy, dysponując ratuszem, który z biegiem czasu ulepszamy, zwiększając tym samym liczbę możliwych do wybudowania konstrukcji. Pozostałe budowle podzielono na kilka kategorii – ofensywne (wynajmujemy w nich herosów i innych żołnierzy), defensywne (broniące naszej lokacji), odpowiadające za surowce oraz dekoracyjne. Większość z nich da się ulepszać, zwiększając ich wytrzymałość.

Po postawieniu podstawowych budowli i pozyskaniu żołnierzy (dzielą się na dwa rodzaje – Heroes i Troops), ruszamy do walki. Twórcy przygotowali kilka możliwości zabawy, są to: Raids (atakowanie innych graczy), Dungeons (eksploracja „bazy” przeciwników, gdzie znajdziemy m.in. złoto), Here Be Monsters (zabawa tower defense), Heroes Trial (opcja podobna do wcześniejszego trybu), Challenge a Boss (gildia walczy z bossem), Team Dungeons (gracze współpracują, by pokonać Centaura), Hero Expeditions (walki dla herosów na Arenie), Torch Battle (zabawa w obronę i pozyskanie pochodni) oraz Lost Realm (przenosi nas do „Nowego świata”). Podczas starcia postacie walczą samoczynnie, ale my jesteśmy odpowiedzialni m.in. za wykorzystywanie ich mocy i czarów. Zwycięstwa w walkach zapewniają pieniądze i surowce niezbędne do zatrudniania nowych bohaterów, rozwijania bazy itd. 

Czy wy też gracie nadal w Castle Clash jak my ? pochwalicie się swoimi wynikami z gry ? 


 

2 komentarze

 1. Gemy doladowane! A juz myslalem ze to nie dziala dzieki 😀 😀 super hack
  sa jakies limity?

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *