Hack do Big Farm

Hack do Big Farm

Hack do Big Farm

Dnia wczorajszego udało nam się pozyskać pierwszy program który w grze Big Farm dodaje nam:

  • Złoto
  • Dolary

Jak to działa ?

  1. Pobieramy klikając „POBIERZ TERAZ” poniżej
  2. Otwieramy plik „Big_Farm_Hack.exe”
  3. Podajemy nasz login z gry lub po prostu włączamy gre.
  4. Wybieramy ile program ma nam dodać Złota i Dolarów 
  5. Klikamy „Start”
  6. Gotowe

Kody do Big Farm

Jeśli grasz w Big Farm na komputerze to opcje Android / iOS nie zaznaczasz.Big Farm – Mini recenzja

Witaj farmerze. Jeżeli lubisz zapach świeżego obornika, a zapach świnek taplających się w błocie jest dla Ciebie perfumą to nie możesz przegapić tego tytułu. Big Farm sprawi, ze nie będziesz mógł oderwać się od ekranu własnego komputera, patrząc jak twoje gospodarstwo rośnie i zwiększa swoje zyski.

Big Farm jest strategią stworzoną z myślą o wszystkich fanach symulatorów farmy. Stajemy się więc gospodarzem małego gospodarstwa, a naszym celem jest jego rozwój. Aby tego dokonać musimy wykazać się nie lada umiejętnościami. Planowanie zbiorów, rozmieszczanie budynków, czy rozmnażanie żywego inwentarza to tylko część naszych obowiązków. Do tego dochodzi również sprzedaż zebranych plonów i zakup sprzętu rolniczego, jak widać farmer nie ma lekkiego zawodu.

Jak widać gra ma bardzo ładną oprawę graficzną. Nieco cukierkowa grafika umila nam godziny spędzone, na rozwoju naszego gospodarstwa. W grze możemy produkować aż 90 różnych produktów, budować 45 różnego rodzaju budynków i hodować kilkadziesiąt rodzai zwierząt. Dzięki temu możemy wyspecjalizować się w danej dziedzinie i stać się np. hodowcą bydła. Warto w tym miejscu wspomnieć, że nasze gospodarstwo ma ograniczoną powierzchnię, jeżeli jednak kończy się nam miejsce zawsze możemy kupić nieużytki otaczające naszą farmę.

Nie można również nie wspomnieć, iż gra oferuje możliwość kooperacji z innymi graczami. Możemy np. handlować z innymi graczami, bądź też dołączyć do farmerskiej spółdzielni, aby osiągnąć dodatkowe profity.

My Farm to tytuł dla wszystkich tych, chcą świetnie się bawić i choć na chwilę zapomnieć o otaczającym świecie. Gra na pewno zapewni nam i jedno i drugie.

3 komentarze

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *