Awataria Hack

Awataria Hack jest programem autorstwa naszego i obowiązuje zakaz kopiowania go bez naszej zgody.

Program nie zawiera wirusów i jest przeznaczony dla zwykłych użytkowników.


Awataria Hack – Czyli zdobywamy złote monety (G)

Awataria 1

Grasz w Awatarie i ciągle brakuje ci złotych i srebrnych monet ? Mamy na to sposób!

Nasi programiści stworzyli program który daje nam:

  • Złote monety (G)
  • Srebrne monety (S)

Jak to działa ?

  1. Pobieramy klikając „POBIERZ TERAZ” poniżej
  2. Rozpakowujemy archiwum
  3. Otwieram plik „Awataria Hack.exe”
  4. Włączamy Awatarie
  5. Wpisujemy ilość złotych i srebrnych monet
  6. Klikamy „Dodaj!”
  7. Gotowe 

Przykład jak poprawnie wypełnić:

Awataria 2

To nasz efekt 🙂

Awataria 3

Teraz wystarczy że ty go pobierzesz a twoje konto stanie się o dużo lepsze!

Awataria Hack tylko u nas!

Jedyny który działa w 2023! 

Awataria

Jest to przede wszystkim ciekawą grą dostępną z poziomu popularnych przeglądarek internetowych, którą znajdziemy zarówno na portalu Nasza Klasa jak i na Facebooku, jednak na fejsie dostaniemy ja w języku angielskim, więc graczy chętnych do wspólnej zabawy zapraszam na portal NK, gdzie możemy bawić się wraz z przyjaciółmi w ojczystym języku.

Jak w wielu podobnych grach, aby zacząć zabawę w Awatarii musimy przejść przez proces tworzenia swojej postaci i dlatego tutaj zapraszają wydawcy zarówno chłopaków jak i dziewczyny, gdyż możemy spokojnie wybrać pasującą do nas płeć, aby w dalszym etapie rozpocząć decydowanie o kolejnych elementach odpowiadających za nasz wygląd.

Możliwości tutaj mamy naprawdę wiele poczynając od wyboru odcienia naszej skóry twarzy po wygląd i kolor oczu, brwi. Dodatkowo możemy decydować o tym jak będą wyglądały nasze włosy. Jaką fryzurę będzie nosiła tworzona przez nas postać, a Panowie mogą przede wszystkim dorzucić sobie nawet bródkę czy malutki wąsik. Dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, aby w późniejszym etapie zabawy zmienić cały wygląd, to co ustalamy na początku gry jest jedynie wstępem do większych zmian, o których zdecydujemy zapewne w przyszłości.  Dlatego ostatnim krokiem w procesie tworzenia awatara jest nadanie mu imienia, mamy pod tym względem pełną dowolność, więc nie bójcie się jeśli poniesie Was fantazja. dlatego.


 

One comment

  1. śmiga aż miło dziękuje bardzo za świetny generator <3 moglibyści ejeszcze dodać cośw stylu automatycznego dodawania, że np. raz na miesiąc dodaje na maksa złota

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *