Awataria Hack

Awataria Hack jest programem autorstwa naszego i obowiązuje zakaz kopiowania go bez naszej zgody.

Program nie zawiera wirusów i jest przeznaczony dla zwykłych użytkowników.


Awataria Hack – Czyli zdobywamy złote monety (G)

Awataria 1

Grasz w Awatarie i ciągle brakuje ci złotych i srebrnych monet ? Mamy na to sposób!

Nasi programiści stworzyli program który daje nam:

  • Złote monety (G)
  • Srebrne monety (S)

Jak to działa ?

  1. Pobieramy klikając „POBIERZ TERAZ” poniżej
  2. Rozpakowujemy archiwum
  3. Otwieram plik „Awataria Hack.exe”
  4. Włączamy Awatarie
  5. Wpisujemy ilość złotych i srebrnych monet
  6. Klikamy „Dodaj!”
  7. Gotowe 

Przykład jak poprawnie wypełnić:

Awataria 2

To nasz efekt 🙂

Awataria 3

Teraz wystarczy że ty go pobierzesz a twoje konto stanie się o dużo lepsze!

Awataria Hack tylko u nas!

Jedyny który działa w 2023! 

Awataria

Jest to przede wszystkim ciekawą grą dostępną z poziomu popularnych przeglądarek internetowych, którą znajdziemy zarówno na portalu Nasza Klasa jak i na Facebooku, jednak na fejsie dostaniemy ja w języku angielskim, więc graczy chętnych do wspólnej zabawy zapraszam na portal NK, gdzie możemy bawić się wraz z przyjaciółmi w ojczystym języku.

Jak w wielu podobnych grach, aby zacząć zabawę w Awatarii musimy przejść przez proces tworzenia swojej postaci i dlatego tutaj zapraszają wydawcy zarówno chłopaków jak i dziewczyny, gdyż możemy spokojnie wybrać pasującą do nas płeć, aby w dalszym etapie rozpocząć decydowanie o kolejnych elementach odpowiadających za nasz wygląd.

Możliwości tutaj mamy naprawdę wiele poczynając od wyboru odcienia naszej skóry twarzy po wygląd i kolor oczu, brwi. Dodatkowo możemy decydować o tym jak będą wyglądały nasze włosy. Jaką fryzurę będzie nosiła tworzona przez nas postać, a Panowie mogą przede wszystkim dorzucić sobie nawet bródkę czy malutki wąsik. Dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, aby w późniejszym etapie zabawy zmienić cały wygląd, to co ustalamy na początku gry jest jedynie wstępem do większych zmian, o których zdecydujemy zapewne w przyszłości.  Dlatego ostatnim krokiem w procesie tworzenia awatara jest nadanie mu imienia, mamy pod tym względem pełną dowolność, więc nie bójcie się jeśli poniesie Was fantazja. dlatego.


 

6 komentarzy

  1. śmiga aż miło dziękuje bardzo za świetny generator <3 moglibyści ejeszcze dodać cośw stylu automatycznego dodawania, że np. raz na miesiąc dodaje na maksa złota

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *